Kategorie

Superior 14 Bcaa Micron 210 kapslí Zobrazit v plné velikosti

Superior 14 Bcaa Micron 210 kapslí

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem 2:1:1

Balení: 210 kapslí

Více informací

SUPERIOR007

648,00 Kč

AMINOKYSELINY BCAA MICRON ZNAČKY SUPERIOR 14

4200 MG BCAAKenny Flex Keuscher

STIMULACE SYNTÉZY BÍLKOVIN

UDRŽENÍ SVALOVÉ HMOTY

ZABRÁNĚNÍ ROZPADU SVALOVÉ HMOTY

BCAA MicronTM kapsle obsahují esenciální aminokyseliny L-Leucin, L-isoleucin a L-valin v poměru 2:1:1 ve vysoké koncentraci. Každá porce poskytuje dávku 4200 mg vysoce kvalitních BCAA v praktických kapslích.

BCAA, neboli rozvětvené aminokyseliny se skládají z esenciálních aminokyselin  L-leucinu, L-isoleucinu a L-valinu. Tyto esenciální aminokyseliny jsou důležité ochranu svalových vláken během cvičení a pro metabolismus bílkovin po tréninku.Tělo využívá BCAA i jako palivo v průběhu cvičení.

BCAA je skupina aminokyselin působící přímo na svalovou tkáň. Napomáhají proti únavě, urychlují regeneraci, zlepšují vytrvalost, rychlost, sílu, snižují tukové zásoby a pomáhají tedy k celkové pohodě během a po tréninku.

BCAA je důležitý doplněk pro všechny sportovce a kulturisty, kteří chtějí podpořit nárůst svalové hmoty a obnovu svalových vláken před dalším tréninkem. Stejně tak jsou BCAA prospěšné jako doplněk stravy mezi jídly a dietě, aby se zabránilo odbourávání svalové hmoty (katabolismu).

BCAA Micron napomáhá k růstu svalové hmoty, vytrvalosti, spalování tuků a regeneraci. Proto je BCAA Micron jsou nezbytnou součástí výživy každého sportovce.

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte 3 kapsle mezi jídly a 4 kapsle 30 -45 před tréninkem a/nebo ihned po tréninku.

Varování:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte, pokud bezpečnostní obal chybí nebo je poškozený. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovejte mimo dosah dětí

Alergen info:

Obsahuje mléko a sóju (lecitin)Další informace o produktech viz štítek výrobce.

Nutriční informace:

Výrobci